Michael Douglas’ı çocuklarının dedesi sandılar! ‘Ben bir babayım’

Başrolde yer aldığı ‘Borsa’ filmi ile 1988 yılında Oscar heykelciğini evine götüren Michael Douglas, ara sıra çocuklarının büyükbabasıyla karıştırılsa da, geç yaşta ebeveyn olmanın onu daha iyi bir baba yaptığını vurguladı.

Ünlü oyuncunun, 1977’de hayatını birleştirip 2000’de boşandığı Diandra Luker’dan 45 yaşında Cameron adında bir oğlu var. Meslektaşı Catherine Zeta-Jones’la 24 yıldır evli olan 79 yaşındaki aktörün, bu ilişkiden de 23 yaşında Dylan adında bir oğlu ve 20 yaşında Carys adında bir kızı bulunuyor.

Ünlü çift, iki çocuğunun üniversiteye gitmek için aile evinden ayrılmaları sonrası artık başbaşa kaldı. Hayatının ilerleyen dönemlerinde baba olmaktan mutlu olduğunu belirten dünyaca ünlü ABD’li aktör, bu konuyla ilgili çarpıcı bir itirafta da bulundu.

Telegraph’a açıklama yapan Michael Douglas, esprili bir dille 70’li yaşlarında çocuk yetiştirmenin bazen çocuklarının dedesiyle karıştırılması anlamına geldiğini söyledi.

“ÇOK ZOR BİR GÜNDÜ”

Çocuklarının okuduğu üniversiteyi ziyaret ederken kampüste yaşadığı ilginç anıyı paylaşan usta oyuncu, “Bu büyükbabanın günü değil, bu ebeveynlerin günü. ‘Ben bir babayım’ diyordum. Bu çok zor bir gündü” ifadelerini kullandı.

“GURURLU BİR BABA”

Dylan Douglas, Brown Üniversitesi’nden 2022’de mezun oldu. Carys Douglas ise aynı üniversite eğitimini tamalamasına bir yıl kaldı.

Douglas, Instagram hesabından 30 Mayıs 2022’de paylaştığı fotoğrafa, “Gururlu bir baba! Tebrikler Dylan! Tebrikler!” mesajını yazmıştı.

FOTOĞRAFLAR: AVALON, INSTAGRAM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x